Menüü

20. märts 2019

Seoses tehniliste muudatustega AS Pensionikeskus kogumispensioniga liitumiste andmekontrolli päringus on päringu edasiseks toimimiseks TAAVI progammides vaja laadida TAAVI PALK ja PERSONAL programmide versiooniuuendus.

Veidi tehnilist lisainfot pensionikeskuselt:

Yesterday (2019-03-18) were was made DNS changes for /www.pensionikeskus.ee/ website (new IPs: 45.60.76.253 and > 45.60.85.253)

All HTTP traffic was redirected to HTTPS – this could > impact requests to be redirected to https automatically. Old TLS protocol TLS1.0 was disabled

Kui kasutate ka teisi TAAVI programme, siis palun uuendage ka nende programmide versioonid, va Tööaeg programm. Küsimuste tekkimisel palume pöörduda klienditoe poole.

Tuletame meelde, et alates 2018. aasta maikuu versioonist on TAAVI programmidesse lisandunud uus võimalus uuendada programme programmidest väljumata ehk läbi programmi menüüst ´File -> Uuendused´.

Läbi programmi uuendamise juhend:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Versiooniuuendus.pdf

Väljaspool programmi versiooni uuendamise juhend:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Juhend.pdf

Taavi PALK ja PERSONAL programmide uued versioonid on üleval meie kodulehel ning samuti ka FTP serveris. Internetist saab faile alla laadida kas linkidelt:

Palgaprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/palkupgr.zip

Fail palkupgr.zip pakkida lahti \WPALK\ kataloogi.

Personaliprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/personalupgr.zip

Fail personalupgr.zip pakkida lahti \WKAADER\ kataloogi.

või FTP serverist:

http://taavi.taavi.ee/exed/upgrade/

Kasutaja: klient

parool: heldur

Failid palkupgr.zip ja personalupgr.zip sisaldavad kõiki versioonivahetuseks vajalikke faile. Failid pakkida lahti vastavates programmide kataloogides, salvestades üle olemasolevad failid.

Palume võimalike küsimuste tekkimisel kirjutada aadressile .

Lugupidamisega

Taavi Tarkvara

See veebileht kasutab küpsiseid.
Privaatsustingimused

Selge