Menüü

13. juuni 2019

Teavitame Teid sellest,et alates 01.07.2019 tuleb riigiettevõtetele edastada arveid e-arve kujul. Seoses sellega lisasime tarkvarasse tasuta E-arvete saatmise võimaluse läbi RIK e-arveldaja operaatorteenuse. Uute võimaluste kasutamiseks tuleks Teil uuendada TAAVI Finants ja TAAVI Ladu programmiversioonid ning häälestada tarkvaras E-arvega kaasapandava pdf arve trükivorm.

Täpsem juhend E-arvete saatmiseks läbi RIK e-arveldaja:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/E-arvete saatmine RIK.pdf

Juhime tähelepanu, et e-arvete vastuvõtmiseks hetkel tasuta variant puudub – teenus on RIK-is arendamisel ja loodetavasti saaame seda kunagi Teile pakkuda. Hetkel tuleks kasutada siis olemasolevate e-arve operaatorite tasulisi teenuseid.

E-arvete saatmiseks läbi RIK-i e-arveldaja kasutamise lepingut sõlmida pole vaja.

Tuletame meelde, et alates 2018. aasta maikuu versioonist on TAAVI programmidesse lisandunud uus võimalus uuendada programme programmidest väljumata ehk läbi programmi menüüst ´File -> Uuendused´.

Enne versiooniuuendust peab tegema programmidest koopia ning pärast veenduma koopia olemasolus!

Enne versiooniuuendust peab kontrollima kas programmide registreerimiskoodid võimaldavad uuendusi teha! Programmi menüüs Abi -> Taavi info kaardil "Uuendused kuni..." kuupäev peab võimaldama teha uuendusi. Kui kuupäev ei võimalda teha uuendusi, siis palun kontrollige kehtivust menüüst Abi -> Litsentsi kehtivus. Programm saadab päringu aadressile http://taavi.taavi.ee/register.php programmi tootekoodi andmetega ja kuvab programmi litsentsi kehtivuse kuupäeva. Kui litsents kehtib, siis võib versiooni uuendada. Peale versiooni uuendamist programmi käivitamisel uuendatakse automaatselt registreerimiskoodid.

Peale versiooniuuendust palun kontrollige Abi -> Taavi info kaardilt kas versiooni kuupäev on muutunud. Seejärel peab tegema uued indeksid menüüst File -> Andmete hooldus -> Uued indeksid. Vanu indeksfaile kustutama ei pea.

Kui küsitakse andmetabeli struktuuri muutmist, siis kindlasti vastata „Jah“.

E-arvete saatmine läbi RIK E-arveksekuse juhend:

E-arvete uuenduse laadimiseks on vajalik uus versioon laadida järgmistelt linkidelt.

TAAVI FINANTS uus versioon on saadaval lingilt:

http://www.taavi.ee/uuendused/finantsupgrade.zip

TAAVI LADU uus versioon on saadaval lingilt:

http://www.taavi.ee/uuendused/laduupgrade.zip

See veebileht kasutab küpsiseid.
Privaatsustingimused

Selge